Producenci
Pytania i odpowiedzi
 

 

Co oznacza że towar był eksponatem sklepowym, lub stanowił nadwyżkę magazynową? 
Dla wielu konsumentów hasła te są niejednoznaczne i często wywołują niepotrzebne domysły. Dlatego też warto wyjaśnić co oznacza, że towar jest powystawowy lub pochodzi z nadwyżek magazynowych. Mianem produktu powystawowego określamy towar, który stanowił ekspozycję sklepu w celach marketingowych oraz prezentacji dla klienta. Nadwyżki magazynowe to produkty, które nie zdążyły się sprzedać przed wymianą kolekcji przez producenta lub sprzedawcę. 
 
Czy powystawowe produkty były używane?  
Oferowane w naszym sklepie produkty pochodzą z nadwyżek magazynowych lub ekspozycji sklepowych. Nie oznacz to że produkt był użytkowany w celach innych niż prezentacja jego wyglądu. 
 
Czy produkt powystawowy może być niekompletny?  
Produkty oferowane w naszym sklepie przechodzą staranną weryfikacje zanim pojawią się w sprzedaży. Kładziemy duży nacisk na jakość oferowanych produktów. Do każdego z nich tworzymy dokładny opis, który odzwierciedla ich stan faktyczny oraz ewentualne rozbieżności. 
 
Dlaczego produkt powystawowy jest dużo tańszy?  
Rekompensata ceny towaru może być spowodowana kilkoma czynnikami: 
- produkty mogą pochodzić z nieaktualnych kolekcji 

- produkty mogą posiadać uszkodzone opakowania w wyniku transportu lub magazynowania 

- ograniczenie marży nakładanej przez sprzedawców 

- niewielkie rozbieżności nie wpływające na funkcjonalność produktu 
 
Czy produkty oferowane w sklepie są oryginalne?  

Wszystkie oferowane przez nasz sklep towary są oryginalne. W każdej ofercie znajduje się informacja o producencie produktu.  
 
Czy mogę dokonać zwrotu produktu powystawowego, zakupionego w waszym sklepie? 
Gdy oferta jest wyjątkowo kusząca, to po dokładnym przeczytaniu opisu, często warto zaryzykować. Jeśli produkt nie spełni oczekiwań, mamy prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny,  w terminie 14 dniod momentu otrzymania towaru. W tym celu należy odesłać towar wraz z dowodem zakupy oraz wypełnionym formularzem zwrotu. Sprzedawca dokona zwrotu kosztów w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki zwrotnej.  
 
 
Dlaczego warto kupić produkt powystawowy? 

Oferowane przez nas produkty, bez względu na kategorie, są pochodzenia pionierskich marek w swojej branży, co oznacza wysoki stosunek jakości do ceny produktu oferowanej w naszym sklepie. 
 
Nadmiar zapasów. Towary składają się z przedmiotów, które nigdy nie zostały sprzedane i krótkoterminowych zwrotów od klientów. Niektóre przedmioty mogą wykazywać oznaki obsługi klienta, ale są w nienaruszonym stanie i gotowe do odsprzedaży. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl